Finanční a investiční poradenství

JSME FINANČNÍ A REALITNÍ KONZULTANTI

Máme svou historii

Patříme mezi lídry trhu nezávislého finančního poradenství. Naši klienti získávají komplexní profesionální služby v oblasti finančního plánování, spoření, renty, financování bydlení a zabezpečení. Ryze českou společnost ALQUILA A.S. je založena lidmi, kteří chtěli poskytovat nadstandardně kvalitní služby finančního plánování, na které se klienti mohou spolehnout.

Proč zrovna my?

Finanční poradenství JINAK

Finanční poradenství JINAK znamená pečlivý výběr partnerských finančních institucí a finančních produktů z celého trhu do našeho portfolia. Usilujeme o to, abychom měli velice široké portfolio partnerů a produktů, ze kterých pro vás může poradce Alquila a.s. vybrat ty nejvhodnější a cenově nejvýhodnější produkty.

Velká síť obchodních partnerů

Máme více než padesát obchodních partnerů, mezi kterými nechybí žádná z největších bank, pojišťoven nebo investičních společností. Z produktového portfolia našich partnerů vybíráme ty nejlepší produkty, kterých celkově skrze naši poradenskou síť nabízíme několik set. Poradce Alquila a.s. se při sestavování finančního plánu a nastavení vašeho portfolia řídí vašimi požadavky, možnostmi a cíli a vybírá z obrovské džungle produktů ten nejvhodnější.

Exkluzivní produkty

Jenom s tím, co již na českém trhu existuje, jsme se ale nespokojili. Proto s partnery vytváříme exkluzivní produkty vycházející z našich bohatých klientských zkušeností a požadavků našich odborníků a analytiků. Výsledkem jsou exkluzivní nízkonákladové produkty, které vám může do portfolia zařadit pouze poradce Partners a nikdo jiný. Jejich obrovskou přidanou hodnotou je výhodnější poplatková struktura a kvalitnější „obsah“.

Špičkový odborníci

Konzultanti naší společnosti pravidelně absolvují školení pod dohledem špičkových odborníků z České republiky i zahraničí. Na poskytování služeb v nejvyšší možné kvalitě dohlíží analytický tým skládající se z předních českých analytik.

Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.